Strona główna

Konkurs oze


konkurs oze grudzien 2018

 

W dniu 11 grudnia 2018 roku zostały przeprowadzone eliminacje szkolne w ramach IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej. Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu. Do konkursu szkolnego zgłosiło się 26 uczniów z klasy II, III, IV o profilu Technik energetyki i systemów energetyki odnawialnej. Arkusz konkursowy zawierał 40 pytań tekstowych. Każde zadanie składało się z czterech odpowiedzi i tylko jedna z nich była poprawna. Do etapu okręgowego przeszli uczniowie, którzy otrzymali największą ilość punktów, a tym samym zajęli dwa pierwsze miejsca. W eliminacjach okręgowych, które odbędą się 07 marca 2019 roku reprezentować naszą szkołę będą: Martyna Kochanowska i Krzysztof Horbowy z klasy IV. Gratulujemy wiedzy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w eliminacjach.

 

Konkurs-oze-gru...
Konkurs-oze-grudzien-2018 Konkurs-oze-grudzien-2018
Konkurs-oze-gru...
Konkurs-oze-grudzien-2018 Konkurs-oze-grudzien-2018
Konkurs-oze-gru...
Konkurs-oze-grudzien-2018 Konkurs-oze-grudzien-2018
Konkurs-oze-gru...
Konkurs-oze-grudzien-2018 Konkurs-oze-grudzien-2018
Konkurs-oze-gru...
Konkurs-oze-grudzien-2018 Konkurs-oze-grudzien-2018