Strona główna

Zmień pasje na zawód


Zmien pasje na zawod1

 

 

W ramach zajęć z doradztwa zawodowego dnia 13.12.2018 r. odbyło się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych uczniów klas IV Technikum z panią st.ierżant Beatą Gałką z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie pod hasłem: „Zaplanuj swoją przyszłość-wstąp w nasze szeregi”. Celem było przybliżenie młodzieży specyfiki pracy w policji. Młodzi ludzie mogli zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom, dowiedzieć się kto może zostać policjantem, jakie cechy osobowości i sprawności fizycznej preferowane są w tym zawodzie, a także obejrzeć przykładowe sytuacje, z którymi na co dzień mierzą się policjanci. Bardzo miło nam było gościć Panią sierżant w naszych szkolnych progach „Budowlanki”.

doradca zawodowy
Anna Szynkiewicz

Zmien pasje na zawod2

Zmien pasje na zawod3