Strona główna

Jak radzić sobie ze stresem - prelekcja


prelekcja jak radzic sobie ze stresem

 

10.12.2018 uczniowie klas maturalnych wzięli udział w prelekcji pn. Jak radzić sobie ze stresem. Zajęcia prowadził pracownik naukowy Wyższej Szkoły Bankowej Pan mgr Łukasz Tłustochowicz. W czasie spotkania uczniowie otrzymali cenne wskazówki na temat: jak skutecznie walczyć ze stresem przedmaturalnym oraz jak radzić sobie ze stresem towarzyszącym wystąpieniom publicznym. Uczestnicy spotkania dostali również w prezencie antystresowe piłeczki.

Stres w dzisiejszych czasach jest nieodłączną częścią życia każdego z nas. Ta naturalna reakcja organizmu może mieć pozytywny wpływ na nasze działania, mobilizować nas, zwiększać nasze umiejętności adaptacyjne w nowych sytuacjach i być motorem rozwoju. Jednak wysoki poziom stresu utrzymujący się przez dłuższy czas jest bardzo niebezpieczny zarówno dla naszego zdrowia fizycznego jak i psychicznego.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć stronie internetowej WSB https://www.wsb.pl/blog/kilka-sposobow-na-skuteczne-zwalczanie-stresu

 

Składamy serdeczne podziękowania Wyższej Szkoły Bankowej za przygotowanie
i przeprowadzenie zajęć.

 

Magdalena Bugajska

prelekcja-jak-r...
prelekcja-jak-radzic-sobie-ze-stresem-2018 prelekcja-jak-radzic-sobie-ze-stresem-2018
prelekcja-jak-r...
prelekcja-jak-radzic-sobie-ze-stresem-2018 prelekcja-jak-radzic-sobie-ze-stresem-2018
prelekcja-jak-r...
prelekcja-jak-radzic-sobie-ze-stresem-2018 prelekcja-jak-radzic-sobie-ze-stresem-2018