Strona główna

Wizyta studyjna w koszalińskiej siedzibie ZUS


Wizyta studyjna w koszalinskiej siedzibie ZUS01 11 2018

 

40-osobowa grupa uczniów z klas technikum wraz z doradcą zawodowym 8 listopada 2018 r. została zaproszona na spotkanie studyjne, które poprowadziła pani Małgorzata Polańska w siedzibie ZUS w Koszalinie. Celem było zapoznanie uczniów z różnymi formami i działaniami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a także zwiększenie świadomości uczniów jak ważne jest opłacanie składek na ubezpieczenie. Wizyta w koszalińskim oddziale była zwieńczeniem zrealizowanego w naszej szkole projektu- „Lekcje z ZUS”. Uczniowie kolejny raz przekonali się, że umiejętności i wiedzę można zdobywać w różnych formach, nie tylko podczas lekcji w szkole. Młodzież miło spędziła czas na wymianie poglądów i informacji z panią prelegentką, która nawiązała bardzo dobry kontakt z młodymi ludźmi. Odpowiedzi na pytania nagradzała firmowym gadżetem. Uczniowie, którzy zdobyli najwięcej magnesów, mogli podjąć trudną sztukę negocjacji i zamienić je na inne przydatne rzeczy, jak np.: latarki, odblaskowe opaski czy kalendarze. Nikt nie wyszedł z pustą ręką.

Dziękujemy pani Małgorzacie Polańskiej za profesjonalizm i serdeczność podczas spotkania.

Wizyta studyjna...
Wizyta studyjna w koszalinskiej siedzibie ZUS 11-2018 Wizyta studyjna w koszalinskiej siedzibie ZUS 11-2018
Wizyta studyjna...
Wizyta studyjna w koszalinskiej siedzibie ZUS 11-2018 Wizyta studyjna w koszalinskiej siedzibie ZUS 11-2018
Wizyta studyjna...
Wizyta studyjna w koszalinskiej siedzibie ZUS 11-2018 Wizyta studyjna w koszalinskiej siedzibie ZUS 11-2018