Strona główna

II tydzień Umiejętności Zawodowych

OST IITUZ

 

21 listopada 2017 r. stał się w naszej szkole dniem organizacji Drugiego Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych, pod hasłem: "Odkryj swój talent". Nauczyciele przedmiotów zawodowych wraz z uczniami i doradcą zawodowym przygotowali na szkolnym łączniku ciekawą wystawę sprzętu i materiałów potrzebnych do kształcenia umiejętności zawodowych. Stoiska wyglądały imponująco, a wszystko było dopięte na ostatni guzik tuż przed godziną 10.00. Po tak aktywnym rozruchu z samego rana, mogliśmy spokojnie czekać na przybycie gimnazjalistów, którzy być może od września staną się uczniami naszej szkoły. Miło było nam gościć przedstawicieli koszalińskich mediów oraz licznie przybyłych uczniów z Gimnazjum nr 3, 6 i 11. Zespół ds. promocji dziękuje wszystkim za udział w tym przedsięwzięciu promującym naszą szkołę w lokalnej społeczności.

 

Anna Szynkiewicz

Album zdjęć z II tygodnia umiejetności zawodowych - Facebook