AKTUALNOŚCI

Targi i konferencja 2017

Targi i Konferencja pod hasłem: "Fundusze europejskie szansą dla Młodych na zachodniopomorskim rynku pracy"

Dnia 21 czerwca 2017 r. Pani dyrektor Ewa Kroll i doradca zawodowy Anna Szynkiewicz oraz wybrani uczniowie klas II i III Technikum uczestniczyli w Targach oraz w konferencji pt. "Fundusze europejskie szansą dla Młodych na zachodniopomorskim rynku pracy" organizowanych przez WUP Szczecin w BTD w Koszalinie. Wydarzenie odbyło sie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na terenie województwa zachodniopomorskiego. Uczniowie mieli możliwość uzyskania szerokiej wiedzy oraz pomocy w następujących obszarach: 

  • jakie możliwości daje Europojeski Fundusz Społeczny w zakresie pozyskiwania środkow na rozpoczęcie działalności gospodarczej

  • zapoznać się z aktualną ofertą szkoleniową dla osób młodych na terenie województwa zachodniopomorskiego (finansowanie EFS)

  • zapoznać się z procedurami uruchomienia i prowadzenia działalności gospodarczej, z ofertami pracy w kraju i za granicą

  • wytyczyć indywidualną ścieżkę edukacyjną i zawodową oraz przygotować zawodowe portfolio.


Uczniowie naszej szkoły: Dawid Wesołowski z klasy II TB oraz Adrian Kamiński z klasy II EO zajęli I miejsce w grze ekonomicznej "CHŁOPSKA SZKOŁA BIZNESU". Gratulujemy przyszłym rekinom biznesu.

 

Anna Szynkiewicz