Konkurs fotograficzny

konkurs foto 2017

Już po raz piąty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie fotograficznym "Wokół nas - ludzie, miejsca, sytuacje" , który jest realizowany w ramach projektu "Pomorze Zachodnie - TO MY!" przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie.

20 maja 2017 r. w Centrum Edukacji Nauczycieli odbyła się uroczystość podsumowania Konkursu Fotograficznego. Jak co roku nasi uczniowie znaleźli się na liście laureatów.

III miejsce otrzymały ex aequo:

• Barbara Betlińska - uczennica klasy II Technik Cyfrowych Procesów Graficznych,
  • Karina Byrzykowska - uczennica klasy IV Technik Cyfrowych Procesów Graficznych.

Laureatorm konkursu zostały wręczone nagrody i dyplomy, a opiekun Pani Magdalena Michałowska-Karaczewska otrzymała podziękowania.

Magdalena Michałowska-Karaczewska