Strona główna

Dzień sportu w "Budowlance"

dzien sportu2017

 

W dniu 1 czerwca 2017 r. w naszej szkole, jak co roku, odbył się Szkolny Dzień Sportu. Nasi uczniowie mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności sportowych i nie tylko, oraz zmierzyć się z najlepszymi w szkole. W tym roku uczniowie rywalizowali w takich dyscyplinach jak: 

 • Tenis stołowy
 • Szachy
 • Piłka nożna - technikum kontra zawodówka
 • Piłka koszykowa - II TEO kontra reszta szkoły

Dzień sportu rozpoczął się apelem informacyjno-porządkowym, na którym przedstawiono scenariusz imprezy, następnie Pani Dyrektor Ewa Kroll wręczyła nagrody rzeczowe najlepszym sportowcom naszej szkoły i zachęciła uczniów do licznego uczestnictwa w konkurencjach.

Zmagania sportowe trwały dwie godziny. W krótkich przerwach uczniowie i nauczyciele mogli posilić się grochówką.

W wyniku rywalizacji wyłoniono zwycięzców:

 • Tenis stołowy - dziewczęta
 1. Izabela Majszak z II TCG
 2. Agnieszka Karolewska z I AK
 • Tenis stołowy - chłopcy 
 1. Ryszard Kamiński z II ZT
 2. Jakub Chotkowski z III ZT
 • Szachy
 1. Michał Panek z II EO
 2. Oskar Grabowski z III TB
 • Piłka nożna
 1. Zwycięską drużyną okazała się "zawodówka"
 • Piłka koszykowa
 1. Zwycieżyła drużyna II TEO

Ostatnim etapem imprezy było wręczenie nagród dla zwycięzców i podziękowanie za wspólną zabawę.