Strona główna

Spotkanie z policją

policja

 

Współczesne zagrożenia: handel ludźmi oraz wyjazdy w celach zarobkowych i turystycznych

Dnia 26 maja 2017 r. młodzież klas drugich i trzecich technikum spotkała się z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, panią M. Marzec i panem R. Faryniarzem. Zajęcia odbyły się w ramach doradztwa zawodowego. Zostały poruszone  kwestie związane z handlem ludźmi i zagrożeniami wynikającymi z wyjazdów do pracy czy w celach turystycznych poza granicami kraju.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, ale też zyskali wiedzę, że nie byli świadomi wszystkich zagrożeń, na które narażeni są we współczesnym świecie. Spotkanie było bardzo owocne, ciekawie i profesjonalnie przeprowadzone.

Cieszymy się, że mogliśmy gościć tak dobrych prelegentów w naszej szkole. Mamy nadzieję, że nasza współpraca nadal będzie się rozwijać.

KMP Koszalin
KMP Koszalin KMP Koszalin
KMP Koszalin
KMP Koszalin KMP Koszalin
KMP Koszalin
KMP Koszalin KMP Koszalin
KMP Koszalin
KMP Koszalin KMP Koszalin
KMP Koszalin
KMP Koszalin KMP Koszalin
KMP Koszalin
KMP Koszalin KMP Koszalin