Strona główna

Schronisko - żywność dla piesków

pieski2016

Dnia 14 grudnia 2016 r. podsumowaliśmy naszą zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Koszalinie. Zbiórka trwała 1,5 miesiąca. W przedsięwzięcie zaangażowani byli nauczyciele naszej szkoły : p. Ewa Drela, p. Krystyna Teresiak i p. Paweł Segień. Wspólnymi siłami udało się zebrać 150kg karmy, smakołyki i 1 koc. W imieniu zwierzaków składamy podziękowania wszystkim tym, którzy przyłączyli się do naszej akcji. I o to właśnie chodzi - być wielkim i pomagać małym.

Dziękujemy!

 

Schronisko - ży...
Schronisko - żywność dla piesków Schronisko - żywność dla piesków
Schronisko - ży...
Schronisko - żywność dla piesków Schronisko - żywność dla piesków
Schronisko - ży...
Schronisko - żywność dla piesków Schronisko - żywność dla piesków
Schronisko - ży...
Schronisko - żywność dla piesków Schronisko - żywność dla piesków
Schronisko - ży...
Schronisko - żywność dla piesków Schronisko - żywność dla piesków
Schronisko - ży...
Schronisko - żywność dla piesków Schronisko - żywność dla piesków