Jaselka 2018

 

 

21 grudnia zgodnie z tradycją naszej szkoły odbył się uroczysty apel bożonarodzeniowy. W pierwszej części spotkania odbyły się Jasełka. Przedstawienie było zarazem humorystyczne jak i pouczające. Występy aktorów urozmaicone były kolędami i popularnymi piosenkami. Autorem scenariusza, i reżyserem spektaklu był nasz absolwent Oscar Grabowski. W obsadzie przedstawienia znaleźli się Luiza Tomczyk, Sandra Rybicka, Wiktoria Kaniewska Nikola Borowik, Błażej Kostrzewiński, Maciej Nowocień, Dominik Strzelec, Arek Dubicki, Kuba Borys, Wojtek Nowak, i Hubert Zmuda - Trzebiatowski. Jasełka nagrodzone zostały gromkimi brawami. W drugiej apelu odbył sie konkurs kolęd. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Wielkim aplauzem narodziny został występ Dmytro Kyretiva i Ivana Kalmykova, którzy zaśpiewali ukraińską pieśń noworoczną. Przewodnicząca jury Pani Dyrektor Ewa Kroll po burzliwych obradach ogłosiła zwycięzców - zostali nimi uczniowie klasy 3 TGD a wyróżnienie otrzymali uczniowie klasy 3 AK. Na koniec uroczystości Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia. Apel bożonarodzeniowy przygotował Pan Wiesław Łaciński. Po Jasełkach uczniowie udali się do klas na wigilie. 

Autor Magdalena Bugajska

Jasełka-2018
Jasełka-2018 Jasełka-2018
Jasełka-2018
Jasełka-2018 Jasełka-2018
Jasełka-2018
Jasełka-2018 Jasełka-2018